שיש
ינואר 13, 2022 מאת admin כבוי

שיש

בין אם אתם בתהליך של מעבר לדירה חדשה, ובין אם אתם בעיצומו של שיפוץ הבית שלכם, בוודאי שיש לכם הרבה משימות לבצע. יש לבחור ריהוט, את הצבע לקירות, יש לבחור נברשות, והכי חשוב, אל לכם לשכוח את הבחירה האולטימטיבית – הלא היא שיש. יודעי דבר טוענים, כי בעונת האביב הכי כדאי לערוך את כל השינויים הללו. קיימים המון סוגי שיש, אנו מודעים לכך, ובשל זאת הבחירה קשה מתמיד. רגע לפני שאתם בוחרים את השיש למטבח או לחדר הרחצה שלכם, כדאי שתיקחו נשימה ארוכה, ותקראו בקפידה את המאמר הזה. סביר להניח שתגלו דברים ועובדות, שעד עתה עוד לא התוודעתם אליהם. אז המשיכו בקריאת המאמר, זה נעשה מעניין מרגע לרגע…

איך מתאימים באופן אישי שיש?

יש כל מיני דרכים ושיטות להתאמה של שיש באופן אישי. הכי מומלץ לדבר מראש עם בעלי המקצוע על כל סוג שיש, מה היתרונות שלו, כמו גם מה החסרונות שלו. ככלות הכול – ידע מקדים זה כוח. נוכל לסבר את אוזניכם, ונאמר לכם, שבשל העובדה ששיש יותר רק מגרניט פורצלן, הרבה יותר קל לעצב אותו. ניתן אף להתאים את השיש באופן אישי, על ידי בחירה מתוך שפע של פרופילים קצה מיוחדים, ובכך להוסיף סוג של מרקם מאוד מעניין, וכמובן מרקם ייחודי ביותר.

מה המשמעות של יופי אותנטי של שיש?

כשאתם מדמיינים בראש את המשמעות של יופי אותנטי של שיש, איזה קונוטציה חולפת במוחכם? בעוד שקוורץ ושפורצלן נעשים בידי בעלי מקצוע, הם עשויים לדמות את הנראות האמתית של השיש, אבל, בלי כל ספק, לא קיים דבר וחצי דבר שבאמת עשוי להשתוות ליופיו של הדבר האמתי, של השיש המקורי. במידה ומעניין אתכם הבחירה של אבן נועזת, שאין שניה לה, כי אז השיש יהווה את הבחירה המושלמת עבורכם.

לפי מה מתמחרים שיש?

יש כל מיני שיקולים, שיש להביא בחשבון באופן התמחור של שיש. כעיקרון, מדובר אודות חומר פרימיום, שהתמחור שלו אחר, כיאה לכמה פרמטרים. התמחור נעשה לפי כל מיני שיקולים, כמו למשל – הפרופילים של הקצה, סוג השיש שנבחר, משך העבודה והמורכבות שלה. אם תעשו סקר שוק מקדים, תוכלו להשוות מחירים, כנגד מה שאתם מקבלים בפועל, ולהתאים את מסגרת התקציב של השיש בהתאם לנתונים הריאליים שבידכם.