אפריל 8, 2022 מאת admin כבוי

פתיחת עסק

הרבה בני אדם, שמחשיבים את עצמם כיזמים, חושבים על פתיחת עסק, מכורח אישיותם כסוג אנשי איי, כמי שאוהבים להיות מקבלי ההחלטות ובעלי השליטה המרכזית. הווה אומר – מכורח היותם בעלי עסק הם הופכים להיות אדונים לעצמם, ולא נאלצים יותר לעבוד בשביל אחרים. מה שמניע אותם זה היכולת לכוון את התרבות העסקית השלטת, כאשר יושבים במקום של הנהג, אפשר לקבל החלטות בצורה הכי מיטבית, תוך כדי כיוון בית העסק עם הפנים קדימה. הדבר יכול להוות גורם מכריע בשביל אנשים מסוימים, ויש להבין כיצד ואימתי הכי נכון להאציל סמכויות. ברם, כאשר ההחלטות העסקיות בידיים שלכם, לגבי הדרכים המיטביות לפעולה מדי יום, הדבר מוביל ליצירת ארגון, תרבות ומותג.

האם באמצעות פתיחת עסק תוכלו לאתגר את עצמכם?

מרבית בני האדם פורחים עם שגרת יום העבודה הבנלית שלהם מדי יום ביומו, הרעיון של לבצע אותן משימות יום אחר יום נראה להם מתגמל ומספק למדי. מאידך, כאשר יזם מחליט על פתיחת עסק, הוא עשוי להמר על שינויים, שמדי יום יהיה מלווה בהזדמנויות חדשות, הזדמנויות שיאתגרו אותו. לחשוב מחוץ לקופסה, ובכל רגע נתון ללמוד דברים חדשים. מה שכה יפה בפתיחת עסק חדש שאין יום אחד דומה למשנהו, בכל יום חווים מצבים חדשים, ואין אותה חוויה מתרחשת פעמיים. משום שמדי יום לומדים משהו חדש, כאמור לעיל, על כל ההתארגנות של בעלות על עסק חדש, לא נהיה משעמם וצפוי יתר על המידה. יותר נהנים לעבוד, וחדוות היצירה מפעמת בלב היזמים. כל מיני פעולות שקשורות בפתיחת עסק חדש, בין אם זה מציאת עובדים חדשים, ובין אם זה מציאת ספקים חדשים, כל אירוע מכונן בפני עצמו יגרום לכם להתרגש ולהיות מוקסמים מהחלקים ומפיסות המידע החדש שתלקטו.

האם פתיחת עסק תגרום לכם לחוש גאווה בעצמכם?

אין כל ספק, שלא כמו עבודה בשביל מעסיק אחר, פתיחת עסק תספק לכם תחושה של גאווה בעצמכם, מכורח היותכם יצרנים בבניית דבר מה משל עצמכם, ורק בשבילכם. לא קיים כל תחליף להצליח על ידי מאמצים עילאיים משל עצמכם, כישורי מנהיגות והנהלה, רעיונות יצירתיים, ויכולות פנומנליות. לא רק שכל זה מציגים המון יתרונות במימוש העצמי שלכם, תהיו גאים ותתפארו בכל מה שעשיתם ובכל ההצלחה העסקית שלכם.