עיסוי בירושלים
ינואר 26, 2022 מאת admin כבוי

עיסוי בירושלים

כל מי שחושב על עיסוי בירושלים, ישר מעלה בדמיונו הרגשה של רוגע, שהוא היה כה צמא לנוכחות שלה. על פי מחקר עדכני, שבוצע רק לא מזמן, נמצא כי מחצית מן האוכלוסייה המבוגרת, אשר הגיעו למקום הימצאו של מעסה בירושלים, עשו זאת לא מטעמי הנאה, כי אם אך ורק מטעמים בריאותיים. בניגוד לכך, בשיעור של כשלושים אחוזים מבני האדם שהגיעו לטיפול של העיסוי בירושלים היו מעוניינים בשיטת טיפול זאת על מנת להפיג מתחים, או לקבל הרפיה, באותה השעה. אז מדוע, אם כן, כה הרבה בני אדם מבקשים להסתייע בטיפולי העיסוי בירושלים? תמשיכו לקרוא עד תום המאמר, ותבינו כבר בעצמכם הכול, וזאת הבטחה בריש גלי.

האם עיסוי בירושלים יכול להוות זרז לקידום הרגיעה?

ניתן לומר, מעבר לכל ספק, כי עיסוי אירוטי בירושלים יכול להוות זרז ממשי לקידום אפקט הרגיעה. העיסוי בירושלים עשוי לסייע לכם להתרווח ותוך כדי כך לנוח, וזאת באמצעות ההפחתה של רמת הקורטיזול, תוך כדי הפעלה של כמה ריאקציות כימיות בתוך המוח שלכם, אשר מתורגמות לעת ארוכה של הנאה ממצב של הרפיה עמוקה. על פי מחקר ייחודי, אשר בחן את ההשפעות של הטיפול בעיסוי בירושלים על המצב הפסיכולוגי, החיסוני וההמטולוגי של נבדקים מבוגרים, נמצא כי העיסוי בירושלים יש ביכולתו בהחלט להסב להרפיה במובן הפסיכולוגי, מה שבהכרח יגרום לכם לתחושה מידית של רוגע ושלווה.

האם עיסוי בירושלים מסוגל לחזק את הגב התחתון?

פעם, בעבר הלא רחוק, בוודאי חשתם שאתם יכולים לעשות ככל העולה על רוחכם, והניידות שלכם הייתה במיטבה. אך עם חלוף השנים, וככל שמזדקנים, הניידות כרוכה במאמצים עילאיים של הגב והצוואר, מתוך תנועות שבחיי היום יום, ומתוך ישיבה מתמדת בכל רגע נתון אל מול המסכים. הכאבים הללו, עבור המון מבוגרים, הם ממשיים ובלתי נסבלים, בעיקר כאבים בגב התחתון, שאינם מרפים לרגע, והפכו להיות כבר מזמן כרוניים. אך הסירו כל דאגה מעל לבכם. לכל בעיה ניתן למצוא כיום פתרון. והפתרון המידי לבעיה שכזאת הוא מעבר של עיסוי בירושלים. על פי מחקרים רבים שנעשו בנושא, נמצא כי העיסוי בירושלים יכול להקל באופן ניכר על כאבי גב תחתון. על פי דבריהם של יודעי דבר, ניכר כי מי שסובל מכאבי גב תחתון נהנה מנוחות מעיסוי בירושלים טיפולי, לעומת מי שעבר טיפול של עיסוי בירושלים פלצבו.